UEFA Conference League stand
Bekijk het klassement van seizoen 2023-2024
Stand UEFA Conference League 2023/2024
De UEFA Conference League kijk je live bij Veronica en ESPN
Vanaf seizoen 2024/25 zie je deze competitie exclusief bij Ziggo Sport
Laatste update: 29 mei 2024
Uitslag Finale Conference League
Finale
Woensdag 29 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Olympiakos - Fiorentina | woensdag 29 mei | 21.00 | 1 - 0 |
Uitslagen Halve Finale Conference League
Halve finale
Donderdag 2 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Aston Villa - Olympiakos | donderdag 2 mei | 21.00 | 2 - 4 |
Fiorentina - Club Brugge | donderdag 2 mei | 21.00 | 3 - 2 |
Woensdag 8 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Club Brugge - Fiorentina | woensdag 8 mei | 18.45 | 1 - 1 |
Donderdag 9 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Olympiakos - Aston Villa | donderdag 9 mei | 21.00 |
2 - 0 |
Uitslagen Kwartfinale Conference League
Kwartfinales
Donderdag 11 april 2024
Heenwedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Club Brugge - PAOK | donderdag 11 april | 21.00 | 1 - 0 |
Olympiakos - Fenerbahçe | donderdag 11 april | 21.00 | 3 - 2 |
Aston Villa - LOSC Lille | donderdag 11 april | 21.00 | 2 - 1 |
Viktoria Plzeň - Fiorentina | donderdag 11 april | 21.00 |
0 - 0 |
Donderdag 18 april 2024
Return | Datum | Tijd | Uitslag |
PAOK - Club Brugge | donderdag 18 april | 21.00 | 0 - 2 |
Fenerbahçe - Olympiakos | donderdag 18 april | 21.00 | 1 - 0 |
LOSC Lille - Aston Villa | donderdag 18 april | 21.00 | 2 - 1 |
Fiorentina - Viktoria Plzeň | donderdag 18 april | 21.00 | 2 - 0 |
Uitslagen Laatste 16 Conference League
Laatste 16
Donderdag 7 maart 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Ajax - Aston Villa | donderdag 7 maart | 18.45 | 0 - 0 |
Molde FK - Club Brugge | donderdag 7 maart | 18.45 | 2 - 1 |
Sturm Graz - LOSC Lille | donderdag 7 maart | 18.45 | 0 - 3 |
Olympiakos - Maccabi Tel-Aviv | donderdag 7 maart | 18.45 | 1 - 4 |
Servette - Victoria Plzeň | donderdag 7 maart | 21.00 | 0 - 0 |
Union Saint-Gilloise - Fenerbahçe | donderdag 7 maart | 21.00 | 0 - 3 |
Dinamo Zagreb - PAOK | donderdag 7 maart | 21.00 | 2 - 0 |
Maccabi Haifa - Fiorentina | donderdag 7 maart | 21.00 | 3 - 4 |
Donderdag 14 maart 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Victoria Plzeň - Servette | donderdag 14 maart | 18.45 | 0 - 0 (P) |
Fenerbahçe - Union Saint-Gilloise | donderdag 14 maart | 18.45 | 0 - 1 |
PAOK - Dinamo Zagreb | donderdag 14 maart | 18.45 | 5 - 1 |
Fiorentina - Maccabi Haifa | donderdag 14 maart | 18.45 | 1 - 1 |
Aston Villa - Ajax | donderdag 14 maart | 21.00 | 4 - 0 |
Club Brugge - Molde FK | donderdag 14 maart | 21.00 | 3 - 0 |
LOSC Lille - Sturm Graz | donderdag 14 maart | 21.00 | 1 - 1 |
Maccabi Tel-Aviv - Olympiakos | donderdag 14 maart | 21.00 | 1 - 6 |
Uitslagen Tussenronde Conference League
Tussenronde
Donderdag 15 februari 2024
Heenwedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Sturm Graz - Slovan Bratislava | donderdag 15 februari | 18.45 | 4 - 1 |
Union Saint-Gilloise - Eintracht Frankfurt | donderdag 15 februari | 18.45 | 2 - 2 |
Molde FK - Legia Warsaw | donderdag 15 februari | 18.45 | 3 - 2 |
Olympiakos - Ferencvárosi | donderdag 15 februari | 18.45 | 1 - 0 |
Servette - Ludogorets Razgrad | donderdag 15 februari | 21.00 | 0 - 0 |
Maccabi Haifa - Gent | donderdag 15 februari | 21.00 | 1 - 0 |
Ajax - Bodø Glimt | donderdag 15 februari | 21.00 | 2 - 2 |
Real Betis - GNK Dinamo | donderdag 15 februari | 21.00 | 0 - 1 |
Woensdag 21 februari 2024
Return | Datum | Tijd | Uitslag |
Gent - Maccabi Haifa | woensdag 21 februari | 18.00 | 1 - 1 |
Donderdag 22 februari 2024
Return | Datum | Tijd | Uitslag |
GNK Dinamo - Real Betis | donderdag 22 februari | 18.45 | 1 - 1 |
Ludogorets Razgrad - Servette | donderdag 22 februari | 18.45 | 0 - 1 |
Bodø Glimt - Ajax | donderdag 22 februari | 18.45 | 1 - 2 |
Ferencvárosi - Olympiakos | donderdag 22 februari | 21.00 | 0 - 1 |
Slovan Bratislava - Sturm Graz | donderdag 22 februari | 21.00 | 0 - 1 |
Legia Warsaw - Molde FK | donderdag 22 februari | 21.00 | 0 - 3 |
Eintracht Frankfurt - Union Saint-Gilloise | donderdag 22 februari | 21.00 | 1 - 2 |
Stand Groepsfase Conference League
Groep A
G | W | G | V | Pts | |
1 | LOSC Lille | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 |
2 | Slovan Bratislava | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 |
3 | Olimpija Ljubljana | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 |
4 | KÍ Klaksvík | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Slovan Bratislava - Kí Klaksvík | 2 - 1 |
21 september 2023 |
LOSC Lille - Olimpija Ljubljana | 2 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Kí Klaksvík - LOSC Lille |
0 - 0 |
5 oktober 2023 |
Olimpija Ljubljana - Slovan Bratislava | 0 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | LOSC Lille - Slovan Bratislava | 2 - 1 |
26 oktober 2023 |
Kí Klaksvík - Olimpija Ljubljana |
3 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Olimpija Ljubljana - Kí Klaksvík | 2 - 0 |
9 november 2023 |
Slovan Bratislava - LOSC Lille | 1 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Olimpija Ljubljana - LOSC Lille | 0 - 2 |
30 november 2023 |
Kí Klaksvík - Slovan Bratislava | 1 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana | 1 - 2 |
14 december 2023 |
LOSC Lille - Kí Klaksvík | 3 - 0 |
Groep B
G | W | G | V | Pts | |
1 | Maccabi Tel-Aviv | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 |
2 | Gent | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
3 | Zorya Luhansk | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
4 | Breidablik | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Zorya Luhansk - Gent | 1 - 1 |
21 september 2023 |
Maccabi Tel-Aviv - Breidablik | 3 - 2 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Breidablik - Zorya Luhansk | 0 - 1 |
5 oktober 2023 |
Gent - Maccabi Tel-Aviv | 2 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
25 november 2023 | Maccabi Tel-Aviv - Zorya Luhansk | 3 - 2 |
26 oktober 2023 |
Gent - Breidablik | 5 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Breidablik - Gent | 2 - 3 |
9 november 2023 |
Zorya Luhansk - Maccabi Tel-Aviv | 1 - 3 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Breidablik - Maccabi Tel-Aviv | 1 - 2 |
30 november 2023 |
Gent - Zorya Luhansk | 4 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
Maccabi Tel-Aviv - Gent | 3 - 1 |
14 december 2023 |
Zorya Luhansk - Breidablik | 4 - 0 |
Groep C
G | W | G | V | Pts | |
1 | Viktoria Plzeň | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 |
2 | GNK Dinamo | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
3 | Astana | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
4 | Ballkani | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | GNK Dinamo - Astana | 5 - 1 |
21 september 2023 |
Viktoria Plzeñ - Ballkani | 1 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Astana - Viktoria Plzeñ | 0 - 1 |
5 oktober 2023 |
Ballkani - GNK Dinamo | 2 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 |
Ballkani - Astana | 1 - 2 |
26 oktober 2023 |
GNK Dinamo - Viktoria Plzeñ | 0 - 1 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Astana - Ballkani | 0 - 0 |
9 november 2023 |
Viktoria Plzeñ - GNK Dinamo | 1 - 0 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Astana - GNK Dinamo | 0 - 2 |
30 november 2023 |
Ballkani - Viktoria Plzeñ | 0 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
Viktoria Plzeñ - Astana | 3 - 0 |
14 december 2023 |
GNK Dinamo - Ballkani | 3 - 0 |
Groep D
G | W | G | V | Pts | |
1 | Club Brugge | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 |
2 | Bodø Glimt | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 |
3 | Beşiktaş | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
4 | Lugano | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Club Brugge - Beşiktaş | 1 - 1 |
21 september 2023 |
Lugano - Bodø Glimt | 0 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Beşiktaş - Lugano | 2 - 3 |
5 oktober 2023 |
Bodø Glimt - Club Brugge | 0 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Lugano - Club Brugge | 1 - 3 |
26 oktober 2023 |
Bodø Glimt - Beşiktaş | 3 - 1 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Beşiktaş - Bodø Glimt | 1 - 2 |
9 november 2023 |
Club Brugge - Lugano | 2 - 0 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Beşiktaş - Club Brugge | 0 - 5 |
30 november 2023 |
Bodø Glimt - Lugano | 5 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Club Brugge - Bodø Glimt | 3 - 1 |
14 december 2023 |
Lugano - Beşiktaş | 0 - 2 |
Ziggo Sprinters zijn terug! Stap nu over naar Internet & TV en scoor 12 maanden 50% korting! Óf krijg tijdelijk een Smarthome voucher tot € 450. Voor welke deal ga jij?
Groep E
G | W | G | V | Pts | |
1 | Aston Villa | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
2 | Legia Warsaw | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
3 | AZ Alkmaar | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 |
4 | Zrinjski | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Zrinjski - AZ Alkmaar | 4 - 3 |
21 september 2023 |
Legia Warsaw - Aston Villa | 3 - 2 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | AZ Alkmaar - Legia Warsaw | 1 - 0 |
5 oktober 2023 |
Aston Villa - Zrinjski | 1 - 0 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 |
AZ Alkmaar - Aston Villa | 1 - 4 |
26 oktober 2023 |
Zrinjski - Legia Warsaw | 1 - 2 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Legia Warsaw - Zrinjski | 2 - 0 |
9 november 2023 |
Aston Villa - AZ Alkmaar | 2 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | AZ Alkmaar - Zrinjski | 1 - 0 |
30 november 2023 |
Aston Villa - Legia Warsaw | 2 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Legia Warsaw - AZ Alkmaar | 2 - 0 |
14 december 2023 |
Zrinjski - Aston Villa | 1 - 1 |
Groep F
G | W | G | V | Pts | |
1 | Fiorentina | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 |
2 | Ferencváros | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 |
3 | Genk | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 |
4 | Čukarički | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Genk - Fiorentina | 2 - 2 |
21 september 2023 |
Ferencváros - Čukarički | 3 - 1 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Čukarički - Genk | 0 - 2 |
5 oktober 2023 |
Fiorentina - Ferencváros | 2 - 2 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Fiorentina - Čukarički | 6 - 0 |
26 oktober 2023 |
Genk - Ferencváros | 0 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Ferencváros - Genk | 1 - 1 |
9 november 2023 |
Čukarički - Fiorentina | 0 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Čukarički - Ferencváros | 1 - 2 |
30 november 2023 |
Fiorentina - Genk | 2 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
Genk - Čukarički | 2 - 0 |
14 december 2023 |
Ferencváros - Fiorentina | 1 - 1 |
Groep G
G | W | G | V | Pts | |
1 | PAOK | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 |
2 | Eintracht Frankfurt | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
3 | Aberdeen | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 |
4 | HJK Helsinki | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Eintracht Frankfurt - Aberdeen | 2 - 1 |
21 september 2023 |
HJK Helsinki - PAOK | 2 - 3 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | PAOK - Eintracht Frankfurt | 2 - 1 |
5 oktober 2023 |
Aberdeen - HJK Helsinki | 1 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 |
Eintracht Frankfurt - HJK Helsinki | 6 - 0 |
26 oktober 2023 |
Aberdeen - PAOK | 2 - 3 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | PAOK - Aberdeen | 2 - 2 |
9 november 2023 |
HJK Helsinki - Eintracht Frankfurt | 0 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | HJK Helsinki - Aberdeen | 2 - 2 |
30 november 2023 |
Eintracht Frankfurt - PAOK | 1 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
PAOK - HJK Helsinki | 4 - 2 |
14 december 2023 |
Aberdeen - Eintracht Frankfurt | 2 - 0 |
Groep H
G | W | G | V | Pts | |
1 | Nordsjælland | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
2 | Ludogorets Razgrad | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
3 | Fenerbahçe | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
4 | Spartak Trnava | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Fenerbahçe - Nordsjælland | 3 - 1 |
21 september 2023 |
Ludogorets Razgrad - Spartak Trnava | 4 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Nordsjælland - Ludogorets Razgrad | 7 - 1 |
5 oktober 2023 |
Spartak Trnava - Fenerbahçe | 1 - 2 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Fenerbahçe - Ludogorets Razgrad | 3 - 1 |
26 oktober 2023 |
Spartak Trnava - Nordsjælland | 0 - 2 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Nordsjælland - Spartak Trnava | 1 - 1 |
9 november 2023 |
Ludogorets Razgrad - Fenerbahçe | 2 - 0 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Nordsjælland - Fenerbahçe | 6 - 1 |
30 november 2023 |
Spartak Trnava - Ludogorets Razgrad | 1 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Ludogorets Razgrad - Nordsjælland | 1 - 0 |
14 december 2023 |
Fenerbahçe - Spartak Trnava | 4 - 0 |
Veelgestelde vragen
AZ is derde geworden in Groep E van de Conference League. Dit betekent dat de club na de winterstop helaas niet meer in actie komt.
De volgende clubs uit de groepsfase van de Conference League zien we na de winterstop terug:
- LOSC Lille *
- Slovan Bratislava **
- Maccabi Tel-Aviv *
- Gent **
- Viktoria Plzeň *
- GNK Dinamo **
- Club Brugge *
- Bodø Glimt **
- Aston Villa *
- Legia Warsaw **
- Fiorentina *
- Ferencvárosi **
- PAOK *
- Eintracht Frankfurt **
- Fenerbahçe *
- Ludogorets Razgrad **
* Groepswinnaar: stroomt automatisch door naar de achtste finale
** Tweede plaats: speelt play-offs tegen de derde plaats uit de Europa League voor een plek in de achtste finale
De volgende clubs uit de Europa League stromen door naar de play-offs voor de knock-outfase van de Conference League:
- Olympiakos
- Ajax
- Real Betis
- Sturm Graz
- Union Saint-Gilloise
- Maccabi Haifa
- Servette
- Molde FK
Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van de UEFA Conference League? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!