Europa League stand
Bekijk het klassement van seizoen 2023-2024
Stand UEFA Europa League 2023/2024
Alle wedstrijden uit de UEFA Champions League kijk je live bij Ziggo Sport
Laatste update: 22 mei 2024
Uitslag Finale Europa League
Finale
Woensdag 22 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Atalanta - Bayer Leverkusen | woensdag 22 mei | 21.00 | 3 - 0 |
Uitslagen Halve Finale Europa League
Halve finales
Donderdag 2 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Olympique Marseille - Atalanta | donderdag 2 mei | 21.00 | 1 - 1 |
AS Roma - Bayer Leverkusen | donderdag 2 mei | 21.00 | 0 - 2 |
Donderdag 9 mei 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Bayer Leverkusen - AS Roma | donderdag 9 mei | 21.00 | 2 - 2 |
Atalanta - Olympique Marseille | donderdag 9 mei | 21.00 |
3 - 0 |
Uitslagen Kwartfinale Europa League
Kwartfinales
Donderdag 11 april 2024
Heenwedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
AC Milan - AS Roma | donderdag 11 april | 21.00 | 0 - 1 |
Liverpool - Atalanta | donderdag 11 april | 21.00 | 0 - 3 |
Bayer Leverkusen - West Ham United | donderdag 11 april | 21.00 | 2 - 0 |
Benfica - Olympique Marseille | donderdag 11 april | 21.00 |
2 - 1 |
Donderdag 18 april 2024
Return | Datum | Tijd | Uitslag |
AS Roma - AC Milan | donderdag 18 april | 21.00 | 2 - 1 |
Atalanta - Liverpool | donderdag 18 april | 21.00 | 0 - 1 |
West Ham United - Bayer Leverkusen | donderdag 18 april | 21.00 | 1 - 1 |
Olympique Marseille - Benfica | donderdag 18 april | 21.00 | 1 - 0 |
Uitslagen laatste 16 Europa League
Laatste 16
Woensdag 6 maart 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Sporting Lissabon - Atalanta | woensdag 6 maart | 18.45 | 1 - 1 |
Donderdag 7 maart 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Sparta Praag - Liverpool | donderdag 7 maart | 18.45 | 1 - 5 |
AS Roma - Brighton | donderdag 7 maart | 18.45 | 4 - 0 |
Qarabag - Bayer Leverkusen | donderdag 7 maart | 18.45 | 2 - 2 |
Olympique Marseille - Villarreal | donderdag 7 maart | 21.00 | 4 - 0 |
Benfica - Glasgow Rangers | donderdag 7 maart | 21.00 | 2 - 2 |
Freiburg - West Ham United | donderdag 7 maart | 21.00 | 1 - 0 |
AC Milan - Slavia Praag | donderdag 7 maart | 21.00 | 4 - 2 |
Donderdag 14 maart 2024
Wedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
Villarreal - Olympique Marseille | donderdag 14 maart | 18.45 | 3 - 1 |
Glasgow Rangers - Benfica | donderdag 14 maart | 18.45 | 0 - 1 |
West Ham United - Freiburg | donderdag 14 maart | 18.45 | 5 - 0 |
Slavia Praag - AC Milan | donderdag 14 maart | 18.45 | 1 - 3 |
Liverpool - Sparta Praag | donderdag 14 maart | 21.00 | 6 - 1 |
Brighton - AS Roma | donderdag 14 maart | 21.00 | 1 - 0 |
Atalanta - Sporting Lissabon | donderdag 14 maart | 21.00 | 2 - 1 |
Bayer Leverkusen - Qarabag | donderdag 14 maart | 21.00 | 3 - 2 |
Uitslagen Tussenronde Europa League
Tussenronde
Donderdag 15 februari 2024
Heenwedstrijd | Datum | Tijd | Uitslag |
BSC Young Boys - Sporting Portugal | donderdag 15 februari | 18.45 | 1 - 3 |
Feyenoord - AS Roma |
donderdag 15 februari | 18.45 | 1 - 1 |
Sjachtar Donetsk - Olympique Marseille | donderdag 15 februari | 18.45 | 2 - 2 |
Galatasaray A.S. - Sparta Praag | donderdag 15 februari | 18.45 | 3 - 2 |
SC Braga - Qarabag | donderdag 15 februari | 21.00 | 2 - 4 |
Benfica - Toulouse | donderdag 15 februari | 21.00 | 2 - 1 |
AC Milan - Stade Rennes | donderdag 15 februari | 21.00 | 3 - 0 |
RC Lens - Freiburg | donderdag 15 februari | 21.00 | 0 - 0 |
Donderdag 22 februari 2024
Return | Datum | Tijd | Uitslag |
Qarabag - SC Braga | donderdag 22 februari | 18.45 | 2 - 3 |
Freiburg - RC Lens | donderdag 22 februari | 18.45 | 3 - 2 |
Stade Rennes - AC Milan | donderdag 22 februari | 18.45 | 3 - 2 |
Toulouse - Benfica | donderdag 22 februari | 18.45 | 0 - 0 |
Olympique Marseille - Shakhtar Donetsk | donderdag 22 februari | 21.00 | 3 - 1 |
AS Roma - Feyenoord | donderdag 22 februari | 21.00 | 1 - 1 (P) |
Sporting Portugal - BSC Young Boys | donderdag 22 februari | 21.00 | 1 - 1 |
Sparta Praag - Galatasaray A.S. | donderdag 22 februari | 21.00 | 4 - 1 |
Stand Groepsfase Europa League
Groep A
G | W | G | V | Pts | |
1 | West Ham United | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 |
2 | Freiburg | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
3 | Olympiakos | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
4 | TSC Backa Topola | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | West Ham United - TSC Backa Topola | 3 - 1 |
21 september 2023 |
Olympiakos - Freiburg | 2 - 3 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | TSC Backa Topola - Olympiakos | 2 - 2 |
5 oktober 2023 |
Freiburg - West Ham United | 1 - 2 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | TSC Backa Topola - Freiburg | 1 - 3 |
26 oktober 2023 |
Olympiakos - West Ham United | 2 - 1 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Freiburg - TSC Backa Topola | 5 - 0 |
9 november 2023 |
West Ham United - Olympiakos | 1 - 0 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | West Ham United - Freiburg - Olympiakos | 5 - 0 |
30 november 2023 |
TSC Backa Topola - West Ham United | 0 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | West Ham United - Freiburg | 2 - 0 |
14 december 2023 |
Olympiakos - TSC Backa Topola | 5 - 2 |
Groep B
G | W | G | V | Pts | |
1 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
2 | Olympique Marseille | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
3 | Ajax | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 |
4 |AEK Athene | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Ajax - Olympique Marseille | 3 - 3 |
21 september 2023 |
Brighton - AEK Athene | 2 - 3 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Olympique Marseille - Brighton | 2 - 2 |
5 oktober 2023 | AEK Athene - Ajax | 1 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Olympique Marseille - AEK Athene | 3 - 1 |
26 oktober 2023 |
Brighton - Ajax | 2 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Ajax - Brighton | 0 - 2 |
9 november 2023 |
AEK Athene - Olympique Marseille | 0 - 2 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | AEK Athene - Brighton | 0 - 1 |
30 november 2023 |
Olympique Marseille - Ajax | 4 - 3 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
Ajax - AEK Athene | 3 - 1 |
14 december 2023 |
Brighton - Olympique Marseille | 1 - 0 |
Groep C
G | W | G | V | Pts | |
1 | Glasgow Rangers | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
2 | Sparta Praag | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 |
3 | Real Betis | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
4 | Aris Limassol | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Glasgow Rangers - Real Betis | 1 - 0 |
21 september 2023 |
Sparta Praag - Aris Limassol | 3 - 2 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Aris Limassol - Glasgow Rangers | 2 - 1 |
5 oktober 2023 | Real Betis - Sparta Praag | 2 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Aris Limassol - Real Betis | 0 - 1 |
26 oktober 2023 |
Sparta Praag - Glasgow Rangers | 0 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Real Betis - Aris Limassol | 4 - 1 |
9 november 2023 |
Glasgow Rangers - Sparta Praag | 2 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Sparta Praag - Real Betis | 1 - 0 |
30 november 2023 |
Glasgow Rangers - Aris Limassol | 1 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Real Betis - Glasgow Rangers | 2 - 3 |
14 december 2023 |
Aris Limassol - Sparta Praag | 1 - 3 |
Groep D
G | W | G | V | Pts | |
1 | Atalanta | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 |
2 | Sporting Portugal | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
3 | Sturm Graz | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
4 | Rakow Czestochowa | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Sturm Graz - Sporting Portugal | 1 - 2 |
21 september 2023 |
Atalanta - Rakow Czestochowa | 2 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Sporting Portugal - Atalanta | 1 - 2 |
5 oktober 2023 | Rakow Czechtochowa - Sturm Graz | 0 - 1 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Rakow Czechtochowa - Sporting Portugal | 1 - 1 |
26 oktober 2023 |
Sturm Graz - Atalanta | 2 - 2 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Atalanta - Sturm Graz | 1 - 0 |
9 november 2023 |
Sporting Portugal - Rakow Czechtochowa | 2 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Sturm Graz - Rakow Czechtochowa | 0 - 1 |
30 november 2023 |
Atalanta - Sporting Portugal | 1 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Sporting Portugal - Sturm Graz | 3 - 0 |
14 december 2023 |
Rakow Czechtochowa - Atalanta | 0 - 4 |
Ziggo Sprinters zijn terug! Stap nu over naar Internet & TV en scoor 12 maanden 50% korting! Óf krijg tijdelijk een Smarthome voucher tot € 450. Voor welke deal ga jij?
Groep E
G | W | G | V | Pts | |
1 | Liverpool | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
2 | Toulouse | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 |
3 | Union Saint-Gilloise | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 |
4 | LASK Linz | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | LASK Linz - Liverpool | 1 - 3 |
21 september 2023 |
Union Saint-Gilloise - Toulouse | 1 - 1 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Liverpool - Union Saint-Gillouse | 2 - 0 |
5 oktober 2023 |
Toulouse - LASK Linz | 1 - 0 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Liverpool - Toulouse | 5 - 1 |
26 oktober 2023 |
Union Saint-Gilloise - LASK Linz | 2 - 1 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | LASK Linz - Union Saint-Gilloise | 3 - 0 |
9 november 2023 |
Toulouse - Liverpool | 3 - 2 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Liverpool - LASK Linz | 4 - 0 |
30 november 2023 |
Toulouse - Union Saint-Gilloise | 0 - 0 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Union Saint-Gilloise - Liverpool | 2 - 1 |
14 december 2023 | LASK Linz - Toulouse | 1 - 2 |
Groep F
G | W | G | V | Pts | |
1 | Villarreal | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
2 | Stade Rennes | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
3 | Maccabi Haifa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 |
4 | Panathinaikos | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Stade Rennes - Maccabi Haifa | 3 - 0 |
21 september 2023 |
Panathinaikos - Villarreal | 2 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | Maccabi Haifa - Panathinaikos | 0 - 0 |
5 oktober 2023 |
Villarreal - Stade Rennes | 1 - 0 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
6 december 2023 | Villarreal - Maccabi Haifa | 0 - 0 |
26 oktober 2023 |
Panathinaikos - Stade Rennes | 1 - 2 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Stade Rennes - Panathinaikos | 3 - 1 |
9 november 2023 |
Maccabi Haifa - Villarreal | 1 - 2 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Maccabi Haifa - Stade Rennes | 0 - 3 |
30 november 2023 |
Villarreal - Panathinaikos | 3 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 | Stade Rennes - Villarreal | 2 - 3 |
14 december 2023 |
Panathinaikos - Maccabi Haifa | 1 - 2 |
Groep G
G | W | G | V | Pts | |
1 | Slavia Praag | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 |
2 | AS Roma | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
3 | Servette | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 |
4 | Sheriff Terspol | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Servette - Slavia Praag | 0 - 2 |
21 september 2023 |
Sheriff Terspol - AS Roma | 1 - 2 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | AS Roma - Servette | 4 - 0 |
5 oktober 2023 |
Slavia Praag - Sheriff Terspol | 6 - 0 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 |
Sheriff Terspol - Servette | 1 - 1 |
26 oktober 2023 |
AS Roma - Slavia Praag | 2 - 0 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Slavia Praag - AS Roma | 2 - 0 |
9 november 2023 |
Servette - Sheriff Terspol | 2 - 1 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | Sheriff Terspol - Slavia Praag | 2 - 3 |
30 november 2023 |
Servette - AS Roma | 1 - 1 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
AS Roma - Sheriff Terspol | 3 - 0 |
14 december 2023 |
Slavia Praag - Servette | 4 - 0 |
Groep H
G | W | G | V | Pts | |
1 | Bayer Leverkusen | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 |
2 | Qarabag | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 |
3 | Molde FK | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
4 | BK Häcken | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Speelronde 1
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
21 september 2023 | Bayer Leverkusen - BK Häcken | 4 - 0 |
21 september 2023 |
Qarabag - Molde FK | 1 - 0 |
Speelronde 2
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
5 oktober 2023 | BK Häcken - Qarabag | 0 - 1 |
5 oktober 2023 |
Molde FK - Bayer Leverkusen | 1 - 2 |
Speelronde 3
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
26 oktober 2023 | Molde FK - BK Häcken | 5 - 1 |
26 oktober 2023 |
Bayer Leverkusen - Qarabag | 5 - 1 |
Speelronde 4
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
9 november 2023 | Qarabag - Bayer Leverkusen | 0 - 1 |
9 november 2023 |
BK Häcken - Molde FK | 1 - 3 |
Speelronde 5
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
30 november 2023 | BK Häcken - Bayer Leverkusen | 0 - 2 |
30 november 2023 |
Molde FK - Qarabag | 2 - 2 |
Speelronde 6
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
14 december 2023 |
Bayer Leverkusen - Molde FK | 5 - 1 |
14 december 2023 |
Qarabag - BK Häcken | 2 - 1 |
Veelgestelde vragen
De volgende teams uit de groepsfase van de Europa League zien we terug na de winterstop:
- West Ham United *
- Freiburg **
- Brighton *
- Olympique Marseille **
- Glasgow Rangers *
- Sparta Praag **
- Atalanta *
- Sporting Portugal **
- Liverpool *
- Toulouse **
- Villarreal *
- Stade Rennes **
- Slavia Praag *
- Lazio Roma **
- Bayern Leverkusen *
- Qarabag **
* Groepswinnaar: neemt automatisch deel aan de achtste finale
** Tweede plaats: speelt in de play-offs van de knock-outfase voor een plek in de achtste finales
De volgende clubs stromen na de winterstop vanuit de Champions League door naar de play-offs van de knock-outfase:
- Galatasaray A.S.
- RC Lens
- SC Braga
- Benfica
- Feyenoord
- AC Milan
- BSC Young Boys
- Sjachtar Donetsk
Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van de UEFA Europa League? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!